Úvodní strana » Masáže » Obecné informace

Obecné informace

Trápí Vás bolest zad, nebo chcete jen relaxovat a nechat se hýčkat?

Klasické masáže odstraňují únavu a bolesti svalového napětí, bolesti zad, zmírňují bolesti kloubů a bolesti hlavy, příznivě působí na pohybový aparát, uvolňují psychické stresy, Zlepšují duševní pohodu a celkově regenerují Váš organismus. Cílem klasické masáže je harmonizace těla a duše prostřednictvím profesionálně a citlivě prováděných doteků a hmatů.

Klasická masáž je využívána k upevnění tělesného a duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti, nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze a může být zacílena na jakoukoliv část vašeho těla.

Masáž slouží ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Během klasické masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

Masážní prostředky používané při masáži jsou přírodní oleje z rostlin, které působí i aromaterapeuticky - na vaši mysl a tím prohlubují relaxaci a regeneraci vašeho těla i duše.

Rychlý kontakt

Jana Dlouhá
Stradouň 67
538 63 Chroustovice
mapka

» ukázat na mapě «

+420 605 928 501

Mobilní masáže Vysoké Mýto | Tvorba internetových stránek, webdesign
Úvodní strana  |  Co je MOBILNÍ MASÁŽ  |  Masáže  |  Ceník masáží  |  Masážní salon Chrudim  |  Kontakt

Pro zvyšování Vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti a poskytování služeb. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.  více informací  rozumím