Úvodní strana » Masáže » Reflexní masáž

Reflexní masáž plosky nohy

reflexniReflexní masáže nohou dovedou tuto energii zase uvolnit a navodit tělu ztracenou rovnováhu.

Nohy jsou jednou z nejcitlivějších oblastí lidského těla. Použití několika tisíc let starých poznatků reflexologie o propojení specifických zón a tlakových bodů s určitým vnitřním orgánem či částí těla je tedy právě na nohou nejvhodnější.

Reflexní masáže nohou jsou léčebnou metodou, jejíž pomocí lze významně ovlivňovat činnost a hlavně správnou funkci vnitřních orgánů a ostatních částí těla bez použití farmaceutických léčiv. Podněcují tělo k tomu, aby se regenerovalo samo zevnitř. Reflexologie je postavena na skutečnosti, že tělem proudí energie po drahách, tzv. meridiánech, které se však mohou vlivem špatných podmínek zablokovat, což má za následek nemoc nebo zdravotní potíž.

Podstatným účinkem masáží je prokrvení a urychlení regenerace a procesu léčení poškozeného orgánu.

Plošky a body se mačkají palcem kolmo různě silným tlakem podle vyvolané bolesti, jež může být zpočátku velmi výrazná. Podle míry bolestivosti těchto míst se pozná, který orgán správně nefunguje, a tak jej můžeme cíleně ovlivňovat. Pravidelnými terapiemi dosáhneme odeznění bolestí a podpoření toku energie v organismu. Příjemný pocit a celková úleva po masáži jsou dostatečnou odměnou za možnou bolest. Nezanedbatelné pozitivum masáží je ovšem také jejich preventivní působení.

Reflexní masáže jsou jedinečné mimo jiné i tím, že se hodí pro všechny věkové kategorie a pomáhají i tam, kde si již klasická medicína neví rady. Vhodné jsou k léčení chronických onemocnění a při nesnášenlivosti léků nebo tam, kde je nelze ani aplikovat.

Rychlý kontakt

Jana Dlouhá
Stradouň 67
538 63 Chroustovice
mapka

» ukázat na mapě «

+420 605 928 501

Mobilní masáže Vysoké Mýto | Tvorba internetových stránek, webdesign
Úvodní strana  |  Co je MOBILNÍ MASÁŽ  |  Masáže  |  Ceník masáží  |  Masážní salon Chrudim  |  Kontakt

Pro zvyšování Vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti a poskytování služeb. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies.  více informací  rozumím